Şenay Lambaoğlu Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi Konseri

http://www.kulturelajanda.com/wp-content/uploads/2013/10/23akbank_caz_senay_lambaoglu-300x165.jpg

Şenay Lambaoğlu Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi Konseri

Şenay Lambaoğlu Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi KonseriAlmanya’nın Kiel şehrinde doğan Şenay Lambaoğlu, müziğe eğitim aldığı okul koro ve orkestrasında başladı. Pera Güzel Sanatlar Akademisinde Müzikal ve Drama eğitimini tamamladıktan sonra  ilerleyen yıllarda Selçuk Sun, Şenova Ülker, Yaz Baltacıgil, Neşet Ruacan, Aydın Esen, Nilüfer Verdi gibi sanatçılarla çalıştı.


Kürşat Başar dörtlüsü ile birçok projede sahne aldı.  Türkiye’deki yeni dönem caz vokallerinden biri olan Lambaoğlu, son dönemlerde Burçin Büke, Volkan Hürsever, Deniz Dündar ile çeşitli performanslarda yer alırken, İlk solo albümü ‘İçimde Aşk Var’ı 2012 yılının Ağustos ayında müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı çeşitli caz konserlerinin yanı sıra  ikinci albümünün hazırlıklarına müzik çalışmalarına devam ediyor.


Şenay Lambaoğlu’nun Galatasaray Üniversitesi’ndeki performansından önce, geçen senenin JAmZZ kazananları Melisa Kıral, Sabancı Üniversitesi’ndeki performansından önce Gürtuğ Gök, Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki performansından önce Olgun Acar sahne alacak.


Şenay Lambaoğlu: Vokal
Uraz Kıvaner: Piyano
Tamer Temel: Saksafon
Ozan Musluoğlu: Kontrbas
Ekin Cengizkan: Davul
Şenay Lambaoğlu Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi Konseri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder